Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
O firmie

⚡ Zapewne zastanawiasz się dlaczego NOMI Perfumetki to doskonały wybór?

Przede wszystkim NOMI Perfumetki to Polski produkt. Od początku do końca tworzymy go na podkarpaciu w Rzeszowie. Olejki do wytwarzania perfum sprowadzamy bezpośrednio z Francji od firmy, która zajmuję się tworzeniem zapachów dla światowych marek. Wysoka zawartość olejków zapachowych na poziomie 20% świadczy o tym, że są to wody perfumowane, nie toaletowe. Wybierając więc Nasze produkty macie pewność, że sięgacie po wody perfumowane najwyższej jakości z legalnego źródła.


⚡ 
Nasze produkty nie są testowane na zwierzętach!

My wiemy, że testy kosmetyczne przeprowadzane na zwierzętach nie są już w ogóle potrzebne. Wiecie dlaczego ?

Wyniki tych testów nie dostarczają szczegółowych, a przede wszystkim użytecznych danych w kontekście zdrowia ludzkiego. Różnorodność pomiędzy organizmami zwierzęcymi a ludzkimi jest zbyt duża. To co uczula zwierzaka nie zawsze uczula człowieka i na odwrót.

Istnieje również mnóstwo składników, które są już przebadane i znane. Używając ich można uzyskać atrakcyjne produkty kosmetyczne bez angażowania zdrowia i życia zwierząt.

W Chinach wszystkie kosmetyki muszą być testowane na zwierzętach dlatego w ogóle nie współpracujemy z tym rynkiem. Olejki, które wykorzystujemy do tworzenia naszych zapachów maja certyfikaty i pochodzą z Francji. Cała reszta tworzona jest w Polsce.

  
⚡ Zaperfumowanie naszych produktów sięga 20%

✘ Woda odświeżająca 1-3%

✘ Woda kolońska 3-5%

✘ Woda toaletowa 5-10%

✔ Woda perfumowana 10-20% (❤️ nasz produkt)

✘ Esencja perfum 20-30%

Wody perfumowane są na drugim miejscu pod względem stężenia olejków eterycznych. Zawierają ich od 10 do 20 %. Utrzymują się na skórze od 6 do 12 godzin i nadają się do noszenia w ciągu dnia. Nie nabawią twoich współpracowników bólu głowy i nie przykleją się do kogoś, kto stanie blisko ciebie.

 

⚡ Bezpieczny produkt CPNP

Nasze produkty są bezpiecznie. Zostały zgłoszone do CPNP (Portal Notyfikacji Produktów Kosmetycznych). Daje to gwarancje, że produkty zostały poddane testom i są bezpiecznie w użytkowaniu dla człowieka.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl